19 Aralık 2017 Salı, 10:29

KAÜ, Okul Binasının Tamir İşlerine Katkı Sağlayacak

KAÜ Rektörü Prof. Dr. Serdar Saydam ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde  Arabahmet İlkokulu’nu ziyaret etti.Ziyarette KAÜ Rektörü  Saydam, KAÜ’nün bu yılki akademik yıl temasının çocuk olduğunu, bu bağlamda çocuklara yönelik birçok etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştireceklerini belirterek, Arabahmet İlkokulu öğrencilerine yönelik gerçekleştirecekleri proje ve etkinliklerle katkı koymak istediklerini dile getirdi.

 

KAÜ’DEN İLK ADIM

Arabahmet İlkokulu Müdürü ile çok yararlı bir görüşme yaptığını belirten Saydam ‘‘Geleceğin teminatı çocuklarımızın daha sağlıklı, üretken ve başarılı olmalarında beslenme en önemli unsurlardan  biridir. Bir ülkenin sosyal ve ekonomik yönden beklenen uygarlık seviyesine ulaşabilmesi ancak bedensel ve zihinsel yönden güçlü, sağlıklı ve yetenekli bireylerin varlığına bağlıdır. Bu nedenle Arabahmet İlkokulu öğrencilerine  her hafta pastörize süt dağıtımı yapmaya başlamış bulunuyoruz’’ dedi.

 

Saydam,  KAÜ’nün dost ve kardeş okulu olan Arabahmet  İlkokulu öğrencilerinin eğitimine yönelik çalışmalara yıl boyunca devam edeceklerini,  okul binasının tamir işlerine katkıda koyacaklarını ve  Arabahmet İlkokulu Okul Aile Birliği ile işbirliği halinde öğrenci ebeveyinlerinin de ihtiyaç duydukları eğitimlerin de verileceğini sözlerine ekledi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz