9 C
Lefkoşa
19 Ocak 2021 Salı

KAZI KAZAN “ŞANSLI KUTU” TALİHLİSİ LEFKOŞA’DAN ÇIKTI, 125 Bin TL İKRAMİYE KAZANDI.

KAZI KAZAN “ŞANSLI KUTU” ŞANS OYUNU İKİNCİ BÜYÜK İKRAMİYESİNİ BUGÜN KAZANDIRDI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Piyangolar Birimi tarafından 1 yıldır satışı devam eden Kazı Kazan “Şanslı Kutu” şans oyunu ikinci büyük ikramiyesini bugün kazandırdı.

Spor Dairesi Piyangolar Birimi’nden verilen bilgiye göre, Lefkoşa bölgesi sakinlerinden bir vatandaş çıkan 125 Bin TL’lik büyük ikramiye bugün daireden teslim alındı.

İkramiye teslimi sırasında konuşan Piyangolar Birimi sorumlusu Osman Yıldızev, kazanana sağlıklı günlerde kullanması temennisinde bulunarak, tebrik etti.

YILBAŞINA REKOR İKRAMİYE DAĞITILACAK

Devlet Piyangosu 31 Aralık Yılbaşı Özel çekilişinde 2 Milyon TL’lik büyük ikramiyenin çıkana kadar çekileceğine vurgu yapan Yıldızev, yılbaşı ikramiyesinin bugüne kadar dağıtılan en yüksek ikramiye miktarı olacağını kaydetti.

Yılbaşı çekilişi saat 18.00’de canlı yayınla BRT 1 HD ekranlarında yayımlanacak ve çekiliş sonuçlarına piyangolar.gov.ct.tr adresinden saat 20.00 itibarıyla ulaşılabilecek.

Ana Sayfa GÜNDEM KAZI KAZAN “ŞANSLI KUTU” TALİHLİSİ LEFKOŞA'DAN ÇIKTI, 125 Bin TL İKRAMİYE KAZANDI.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 19 OCAK 2021 SALI

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Spot piyasada anlık ve güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı-satış fiyatı hangi seviyesinde yer alıyor?