Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.22 Ocak 2018 Pazartesi, 20:54

“Kamuoyunu Yanıltmaya Çalışıyorlar”

YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu, bugün mecliste yaşanan olayların ayrıntılarını paylaştı.YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu, CTP Milletvekili Asım Akansoy ile Doğuş Derya’nın kendisine nasıl saldırdığını KibrisSonDakika ‘ya anlattı.

Zaroğlu, KibrisSonDakika ‘ya yaptığı açıklamada CTP Milletvekili Asım Akansoy ve Doğuş Derya’nın kendisine sessizce hakaret ederek “it şerefsiz” dediğini ve bunun karşısında ne olduğunu anlayamadığını belirtti.

İşte Bertan Zaroğlu’nun açıklaması;

Sorumsuz ve gayri milli siyaset ile Türkiye düşmanlığını körükleyen Doğuş Derya’nın provokasyonlarına sessiz kalamazdım. Meclisimizde ettiğimiz yemin sırasında halkın yoğun protestolarına rağmen Faşist yaftasını kendi gibi düşünmeyenlere karşı kullandığı yetmezmiş gibi karşıt düşünceden insanların hassasiyetlerine saygı göstermeyerek faşizmin dik alasını yapan Doğuş Derya’ya tepkimi koyduktan sonra Asım Akansoy üstüme doğru saldırdı sözlü saldırılarına aralıksız devam etti kendisini hiç muhattap almadım ve cvp vermedim yerine oturdu ve daha sonra Doğuş Derya ile birlikte yanımdan geçerken bana “it” diye hakaret ettiler bende “terbiyesiz” diye karşılık verdim bunun ardından da üzerime yürüdü ve söz konusu laf dalaşı bundan sonra başladı.

Kamuoyunu yanıltmak ve farklı bir algı oluşturmak için özellikle CTP Milletvekili Asım Akansoy’un Manipülasyon yapmaya çalıştığını belirten Zaroğlu “Belli ki Asım Akansoy kendi yandaşlarına şirin gözükmek ve bir sonraki seçimlerde oy almak için şahsımı hedef almıştır” ifadelerini kullandı.

Mine İçsel

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz