Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.09 Haziran 2019 Pazar, 13:16

KKTC’de neler oldu?

Polis Bülteni’ne göre KKTC’de neler yaşandı.OZANKÖY VE LEFKOŞA’DA UYUŞTURUCU BULUNDU…2 KİŞİ TUTUKLANDI

Ozanköy ve Lefkoşa’da iki evde uyuşturucu bulan polis olaylarla ilgili 2 kişiyi tutukladı.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün öğle saatlerinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri Ozanköy’de, D.D.’nin (E-27) evinde arama yaptı. Evde, 22 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan ucu yanık sigara ve öğütücü bulan polis adı geçen kişiyi tutukladı.
Öte yandan, Lefkoşa’da dün öğle saatlerinde R.C.’nin (E-51) evinde yapılan aramada yaklaşık 25 gram ağırlığında reçine haline getirilen hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı
Polisin olaylarla ilgili soruşturması sürüyor.

BAŞKENTTEKİ ASAYİŞ DENETİMİNDE 6 KİŞİ TUTUKLANDI

385 ARACI KONTROL EDEN POLİS, 47 SÜRÜCÜYE CEZA KESTİ… 4 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
KKTC’de izinsiz ikamet eden 6 kişi ile hakkında ihraç kararı bulunan bir kişi Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı.
Polis, dün akşamdan bu sabahın ilk saatlerine kadar Lefkoşa Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında asayiş ve trafik denetimi yaptı.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, barlar, kafeteryalar, Surlariçi’ndeki pansiyonlar, kıraathaneler ve yatı evleri kontrol edildi. KKTC’de izinsiz ikamet eden 6 kişi ile hakkında ihraç kararı bulunan bir kişi tespit edilerek tutuklandı.
Trafik ekipleri, bir gecede 385 araç kontrol etti, suç işlediği tespit edilen 47 sürücü hakkında ileri işleme gitti. 4 araç çeşitli suçlardan dolayı trafikten men edildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz