Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.28 Nisan 2018 Cumartesi, 13:22

Konser, 2 Mayıs’ta Gerçekleşecek

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Bahar Şenliklerini çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Bu kapsamda pop müziğinin gözde ismi Aleyna Tilki, 2 Mayıs Çarşamba günü saat 21:00’da Yiğitler Burcu Parkı’nda konser verecek.Şehir üniversitesi KAÜ, Bahar Şenlikleri’ni Lefkoşa Arabahmet bölgesinde gerçekleştirerek bir ilke imza atacak ve coşkuyla kutlayacak. Yiğitler Burcu Parkı’nda 2 Mayıs’ta saat 17:00’da kapı açılışı ve Dj performansı ile başlayacak festivalde, 21:00’da Türk pop müziğinin genç ismi Aleyna Tilki, sahne alacak. En beğenilen şarkılarını bu kez KAÜ öğrencileri için seslendirecek olan şarkıcı, gerçekleştirilecek konserde hayranlarına müzik dolu bir akşam yaşatacak.

VEHBİ; “KONSERE HERKESİ BEKLİYORUZ”

Konu ile ilgili KAÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Doç. Dr. Asım Vehbi yaptığı açıklamada; ‘‘Bu yıl Bahar Şenliklerimiz 27 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında coşkuyla, heyecanla kutlanacak. Özellikle 2 Mayıs’taki Aleyna Tilki konserimiz büyük ses getirecek. KAÜ ve GAÜ öğrencilerimiz kimlik kartlarını ibraz ederek etkinlik alanına ücretsiz giriş yapabilecek, diğer katılımcılar ise Kıbrıs Çocuk Vakfı’na 20 TL’lik bir bağış yaparak kontrollü giriş yapabilecektir. Konser biletlerinden elde edilen gelir, Kıbrıs Çocuk Vakfı aracılığıyla çocukların yararına kullanılacaktır. Herkesi konsere bekliyoruz.’’ dedi.

KAÜ Halkla İlişkiler ve Etkinlik Birimi, festival ile ilgili detaylı bilgilere www.auc.edu.tr web sayfasından, 0392 228 92 33 numaralı telefondan, [email protected] elektronik posta adresinden veya #KAÜfest tabelası ile sosyal medyadan (Facebook, Twitter ve Instagram) arama yapılarak takip edileceği bilgisini verdi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz