Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Şubat 2018 Pazar, 18:07

Küçük Kızı Taciz Eden 70’lik Sapıktan Pes Dedirten Savunma

Konya’da evinde İngilizce dersi verdiği 10 yaşındaki kızın dudağından öpen 70 yaşındaki adam mahkemede, “Ben bir şey yapmadım, abartıldı” deyince 8 yıl hapse çarptırıldı.Konya‘da İngilizce çalıştırmak için evine çağırdığı komşusunun kızı G.H.’yi (10) dudağından öpüp, tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ve ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan yargılanan emekli İshak Saday (70), 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Saday, mahkemedeki son savunmasında, “Ben kötü bir şey yapmadım. Biraz abartıldı” dedi.

İNGİLİZCE ÇALIŞTIRMAK İÇİN EVE ÇAĞIRDI

İshak Saday, komşusunun ilkokul öğrencisi kızı G.H.’yi İngilizce çalıştırmak için evine çağırdı. Eşi evde uyurken küçük kızı balkona çıkaran Saday, iddiaya göre çocuğu dudağından öpüp, elle taciz etti.

BALKONA ÇIKARARAK DUDAĞINDAN ÖPÜP, ELLE TACİZ ETTİ

G.H.’nin durumu anlattığı ailesi polis merkezine gidip şikayete bulundu. Şikayet üzerine polis, İshak Saday’ı gözaltına aldı. Suçlamayı kabul etmeyen Saday, ifadesinde şöyle dedi:

“DUDAĞIM DUDAĞINA DEĞDİ”

“G.H. zaman zaman benim evime gelip benden kitap alır. Olaydan önce bana İngilizce sınavı olduğunu ne yapacağını bilmediğini söyledi. Ben de kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim. Ders anlattıktan sonra bana sarıldı. Ben de yanağından öpmek istedim. Bu sırada bana doğru dönünce dudağım onun dudağına değdi. Herhangi bir yerini ellemedim.”

“KÖTÜ BİR ŞEY YAPMADIM, ABARTILDI”

Konya 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan İshak Saday, son savunmasında, “Ben kötü bir şey yapmadım. Biraz abartıldı. Suçlamaları kabul etmiyorum. Suçsuzum. Tahliyemi istiyorum” dedi.

İYİ HAL İNDİRİMİ ALDI

Mahkeme heyeti, İshak Saday’ı ‘ çocuğun cinsel istismarı’ suçundan önce 10 yıl hapis cezasına çarptırdı. Heyet, mahkemedeki iyi halinden dolayı, sanığa verilen cezayı 8 yıl 4 aya indirdi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz