16.3 C
Lefkoşa
20 Ekim 2021 Çarşamba

Kuzey Kıbrıs Güncel Polis Haberleri

Lapta’da uyuşturucu madde tasarrufundan 41 yaşındaki bir kişi tutuklandı.

Polisten verilen bilgiye göre, dün A.K. (E-41)’nin kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada yaklaşık 9,5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan, yaklaşık yarım gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas terazi bulundu. Bahse konu şahsın kullanımında bulunan araçta yapılan aramada ise yaklaşık 4 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

UYUŞTURUCU MADDE OLAYLARIYLA İKİ TUTUKLU DAHA

Mevlevi’de 22 Ekim’de, A.Ş.(E-31) ve Y.B.(E-38)’nin tasarrufunda uyuşturucu madde tespit edilmesi olayıyla bağlantısı olduğu tespit edilen C.D. D. (E-27) tutuklandı.

Bu arada, yine 22 Ekim’de Lefkoşa’da GKRY Bölgesinden gelip birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal ederek tasarruflarında bulunan uyuşturucu madde ile KKTC’ye geçtikleri sırada tespit edilerek tutuklanan S.D.G.(E-25) ve V.N. (E-24)’nin ardından mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen B.A.(E-25) da tespit edilerek tutuklandı.

Ana Sayfa GÜNDEM Kuzey Kıbrıs Güncel Polis Haberleri

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER / 18 EKİM 2021 PAZARTESİ

Bugünden yarın sabaha kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir...