Limak Otelller Grubu KKTC’deki otelini kapatıyor!

Bakanlar Kurulu KKTC’deki seçimlere odaklı olarak karar üretiyor!

Bakanlar kurulunun seçime bağlı politikalar ürettiğini savunan Limak Turizm Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, dünya çapında 8 otelleri olduğunu ve en yenisini KKTC’de açtıklarını belirtti. Kavaloğlu açıklamasında; “11 Ekimde KKTC’de Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Bakanlar kurulu da seçime bağlı bir karar üretti. Eğlence yerlerini kapattı. Çift taraflı Covid19 testi uyglulanmasına rağmen 7 günlük karantina kararı alındı. Böyle olunca da en son dayanan oteller grubu olarak bizde otelimizi kapama kararı aldık. Haftasonu otelimizi kapatacağız” dedi.

 

Kararın Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından değişeceğini düşündüklerini belirten Kavaloğlu, bu süreçte kapalı kalarak turizmi siyasetten de uzak tutacaklarını belirtti.

Larnaka’ya 45 uçak inerken GKRY ile kapılar açık tutulduğunu belirten Kavaloğlu, Türkiye’den gelen uçaklara ve turistlere karşı kapama kararı alınmasının biraz ironi olduğunu ve siyasi otoritenin tekrardan düşünmesi gerektiğini belirtti.

 

Ana Sayfa Genel Limak Otelller Grubu KKTC'deki otelini kapatıyor!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bill Gates’e göre Corona virüs salgını ne zaman bitecek?

Corona virüs (covid-19) salgını ile ilgili yeni açıklamalarda bulunan Bill Gates pandeminin biteceği tarih ile ilgili tahminlerini paylaştı. ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft'un kurucusu Bill...