Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.14 Ocak 2018 Pazar, 15:06

Londra’da Geleneksel “Pantolonsuz Metro” Günü

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ve artık gelenekselleşmiş olan “No Trousers Tube Ride” isimli organizasyonda, yüzlerce Londralı pantolonları olmadan metroya binerek seyahat etti.Londra’da, geleneksel pantolonsuz metro günü düzenlendi. Binlerce Londralı iç çamaşırlarıyla metroya binerek eğlenceli bir gün geçirdi.

660 ŞEHİRDE VAR

İngiltere’de 9. yılını dolduran gelenek, 16 yıl önce New York’ta küçük bir şaka olarak başlamıştı. Bugün yaklaşık 660 şehire yayılmış olan pantolonsuz metro gününü Londralılar yepyeni bir seviyeye çekmiş görünüyor.

400 KİŞİ KATILDI

Pazar öğleden sonra hava sıcaklığının 3 derece olduğu saatlerde 400’den fazla Londralı etkinliğe katıldı. New York merkezli geleneğin arkasındaki fikir basit: Rastgele yolcular kışın ortasında pantolon olmadan ayrı duraklarda metroya biniyorlar. Katılımcılar birbirlerini tanımıyormuş gibi davranıyor ve hepsi kışlık mont, şapka, eşarp ve eldiven giyiyorlar. Ancak alışılmadık şey pantolon eksikliği!

AMAÇ GÜLÜP EĞLENMEK

Bu sene katılımın arttığı etkinliğin kurucuları tuhaf geleneğin amacının oldukça basit olduğunu ve yolculuk yapan insanların eğlenmesini amaçladıklarını söylüyor.Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz