14.2 C
Lefkoşa
22 Ocak 2021 Cuma

Mabel Matiz unutulmaz bir gece yaşattı-VIDEO

 

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz boyunca sürecek olan 6. Girne Kültür ve Sanat Günleri’nin dokuzuncu konseri, dün akşam (16 Ağustos 2016) Girne Amfi Tiyatro’da gerçekleşti. Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Mabel Matiz, konseri izlemeye gelenlerle birlikte şarkılarını söyleyerek, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Mabel Matiz konserde, “Gel”, “Ahu”, “Sarışın” gibi sevilen şarkıları seslendirdi. Konserde ayrıca vokalist Ceren bir şarkı seslendirdi. Gecede, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü grup üyelerine teşekkür plaketi takdim etti.

Güngördü:Barışı gençler getirecek
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konserdeki konuşmasında, bu yıl yapılan etkinliklerin ana temasının “Barış” olduğuna dikkat çekerek, kültür ve sanatı barış, sevgi ve dostlukla birleştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Nidai Güngördü, konseri izlemeye gelenlerin genç ve kendini genç hissedenlerden oluştuğuna işaret ederek, barışı gençlerin getireceğine inandığını kaydetti.

Ana Sayfa Genel Mabel Matiz unutulmaz bir gece yaşattı-VIDEO

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR’DAN DEĞERLENDİRME

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Milli Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Alemdar ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Tatar kabulde yaptığı...