10 C
Lefkoşa
3 Aralık 2020 Perşembe

Madonna’nın Stilinde Hakan Akkaya İmzası

HAKAN AKKAYA 38 DÜNYA STARINI GİYDİREREK 200 MİYON KİŞİYE ULAŞARAK BİR  REKORA İMZA ATTI.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna 31 Ekim’de gerçekleşen Los Angeles’ta yapılan Halloween partisine Dünyaca ünlü modacımız Hakan Akkaya’nın New York Fashion Week‘te tanıttığı 2020/2021  ‘Justice’  koleksiyonuna ait bir tasarım elbiseyle katıldı. Akkaya’nın Los Angeles’daki showroomundan bizzat giderek elbiseyi deneyen Madonna, ekibine verdiği talimatla elbiseyi satın almak istedi. Akkaya, hayran olduğu sanatçıya elbiseyi hediye etti. İkilinin yakın gelecekte bir sahne kostümü için işbirliği yapacağı konuşuluyor.

Afiya Bennett, Alexis,Alice Abdel Aziz,Aquaria,Ariel Beesly,B.Akerlund,Bebe Rexha, Cassie,Cher,Chloe&Halle, Dasha Polanco, Farah Abdel Aziz,Gabriela Isler,Grimes,  Guetcha,Iggy Azalea, Janelle Monae, Jeffree Star, Kacey Musgraves,Katherina Holler, Keke, Lady Gaga, Laverna Cox, Lea Robinson, Lil Kim,Madonna, Mary J.Blige, Nadibe Abdel Aziz, Nicole Sherzinger, Olivia Holt, Pappi Rose,Pink,Poala Alberdi,Poppy,Rab B, Tessa Thompson, Vilena Poterba, Zolee gibi dünyaca ünlü starların elbiselerini giymesi ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarıyla dünya genelinde 200 Milyon kişiye ulaşarak bir rekora imza attı. Dünyaca ünlü starları en çok tercih ettiği modacı olan Hakan Akkaya 38 dünya starını giydirerek Türk modacılar arasında tekrarı olmayacak  bir  rekora imza attı.

Ana Sayfa KÜLTÜR SANAT Madonna'nın Stilinde Hakan Akkaya İmzası

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC Kovid-19 Genel Durumu – 2 Aralık 2020 Çarşamba

KKTC’DE BUGÜN 6’SI YEREL 9 YENİ VAKA SAPTANDI SAĞLIK BAKANI PİLLİ, BUGÜN TOPLAM 1384 TEST YAPILDIĞINI VE 9 POZİTİF VAKAYA RASTLANDIĞINI AÇIKLADI Sağlık Bakanı Ali Pilli,...