Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Şubat 2018 Pazar, 18:49

Mehmetçik, Teröristleri Vurdu, Suriyeliler Sevinçten Havaya Uçtu

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında, Türk savaş uçaklarının PKK/PYD’ye ait hedefleri tam isabetle vurması Suriyeliler tarafından sevinçle karşılandı.Türk savaş uçaklarının PKK/PYD’yi vurması Suriyeliler tarafından sevinçle karşılandı. Türk Silahlı Kuvvetleriile Özgür Suriye Ordusu tarafından Suriye’nin Halep kentine bağlı Afrin ilçesindeki terör örgütü PKK/PYD’ye karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı devam ediyor.

TÜRK SAVAŞ UÇAKLARI HAVADAN VURUYOR

Terör örgütü PKK/PYD’ye ait hedefler, Türk savaş uçaklarıyla havadan, sınırda konuşlu bulunan tanklar, fırtına obüsler ve çok namlulu roketatarlarla (ÇNRA) karadan vuruluyor.TSK ve ÖSO askerleri Hava Kuvvetleri ile topçu birliklerinin desteğiyle Afrin kırsalında ilerleyişini sürdürüyor.

ATIŞLAR TAM İSABET

Türk savaş uçaklarının Kilis’in karşısında bulunan Afrin’in Derbalut bölgesindeki terör örgütü PKK/PYD hedeflerini tam isabetle vurması Suriyeliler tarafından alkışlarla karşılandı. Büyük sevinç yaşayan Suriyeliler kameralar tarafından da görüntülendi.

SURİYELİLERDEN MEHMETÇİĞE TAM DESTEK

Harekata Suriyeliler büyük destek veriyor. PKK/PYD terör örgütü tarafından evlerinden ve yurtlarından olan Suriyeliler, Zeytin Dalı Harekatı ile birlikte temizlenen köylerine dönerek normal yaşamlarına dönmek istiyor.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz