25.4 C
Lefkoşa
28 Ekim 2021 Perşembe

MESUT ÖZİL’İN EŞİ AMİNE GÜLŞE’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMI YÜREKLERİ ISITTI…

Kalbinin bir yarısı kızının diğer yarısı eşinin! Amine Gülşe’nin Sevgililer Günü paylaşımı yürekleri ısıttı

Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe, Sevgililer Günü için paylaşım yaptı. Gülşe, eşi Mesut Özil ve kızı Eda ile olan fotoğrafını duygusal bir notla paylaştı.

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Ünlülerin kimi eşiyle, kimi sevgilisi, kimi de çocuklarıyla fotoğraf paylaşıyor. O isimlerden biri de tescilli güzel Amine Gülşe.

Fenerbahçe’ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil’in oyuncu eşi Amine Gülşe Sevgililer Günü’nün ilk dakikalarında yaptığı paylaşımla gündem oldu.

‘BENİM EN GÜZEL 14 ŞUBAT’IM’

27 yaşındaki güzel oyuncu eşi Mesut Özil ve 10 ay önce kucağına aldığı kızının karesini paylaştı. Gülşe eşi ve kızının fotoğrafını “Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum” notuyla paylaştı.

Öte yandan eşi Mesut Özil ve kızı Eda ile İstanbul’da yaşamaya başlayan Amine Gülşe özlem gideriyor. Gülşe son olarak sosyal medya hesabından yaptığı ‘İstanbul’ paylaşımı ile beğeni toplamıştı.

27 yaşındaki güzel oyuncu Amine Gülşe’ye, arasında ünlü isimlerinin de bulunduğu takipçilerinden ‘Hoş geldin’ yorumları yağmıştı.

Ana Sayfa GÜNDEM MESUT ÖZİL'İN EŞİ AMİNE GÜLŞE’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMI YÜREKLERİ ISITTI…

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC NÖBETÇİ ECZANELER / 27 EKİM 2021 ÇARŞAMBA

Bugünden yarın sabaha kadar nöbetçi olan eczaneler listesi haberimizin detaylarında. Önemli Not: Bazı eczaneler, gece boyu nöbet tutmuyor olabilir; bazıları ise icap nöbeti tutuyor veya mücbir...