Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.16 Eylül 2018 Pazar, 16:16

Negredo, transfer görüşmesi yapmak için Dubai’ye gitti

Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Alvaro Negredo, Birleşik Arap Emirlikleri ekibi Al Nasr’a transferi için Dubai’ye gitti. İspanyol futbolcu, “Beşiktaş’ı çok seviyorum, ailem de mutluydu ben de çok mutluydum ama futbol böyle bir şey” dedi.Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Alvaro Negredo, Dubai’ye giderek Al Nasr’a transferi için sağlık kontrolünden geçecek. Siyah-beyazlı kulüp dün öğle saatlerinde Negredo’nun Al Nasr’a transfer olduğu iddialarını yalanlamış ve Birleşik Arap Emirlikleri ekibinden resmi teklif gelmediğini iddia etmişti.

“ÇOK MUTLUYDUM AMA FUTBOL BÖYLE BİR ŞEY”

İspanyol oyuncu havalimanında yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’ı çok seviyorum, ailem de mutluydu ben de çok mutluydum ama futbol böyle bir şey” dedi.

FİKRET ORMAN: BENİM HABERİM YOK

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün gerçekleştirilmekte olan olağanüstü seçimli genel kurulla ilgili olarak açıklama yaptı. Orman konuya ilişkin olarak, “Ben Beşiktaş Kulübü’nün başkanıyım. Şu ana kadar Negredo’nun nereye gittiğinin bilgisi, ne de transferiyle ilgili bilgi geldi. Bizden izinsiz böyle bir şey yapamaz. Beşiktaş’a teşekkür ettiyse inşallah iyi bir bonservis parası getirir biz de ona teşekkür ederiz” dedi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz