Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.08 Aralık 2015 Salı, 12:38

Nitovikla Otel’e yeni bir haciz şoku

Nitovikla Otel’e bir haciz daha geliyor. Avukat 11 Bin TL’lik faiz parasını istiyor.Kumyalı’ da özel ilgi turizmi çerçevesinde hizmet veren Nitovaikla Otel, Kalkınma Bankası’ndan aldığı krediyi ödeyemeyince bankanın avukatı ile mahkemelik olmuştu.

Bunun üzerine gelen hacizle Zekai Altan oteli yakmış ve yapılan destekler sonucu banka avukatının 36 Bin TL’lik alacağı ödenmişti.

Sosyal medya aracılığı ile Zekai Altan’ın eşi Kader Altan, Nitovikla Otel’e bir haciz daha geleceğini duyurdu. Altan, Banka Avukatının 11 Tl faiz istediğini,çok acil sürede bu miktarın ödenmemesi durumunda otele haciz yapılacağını duyurdu.

İşte Kader Altan’ın açıklamaları;

Nitovikla hotele Yine haciz Bugün icra arandı Avkat hanım DIGDEM DOGRUYOL 36 bini lira aldı Ama olmadı.. faizini da isder 11 bin tl Baskı devam ediyor. Geleceklerini bildirdiler ve cok acil sure istediler. Hangi devlet.2 devlet 2 eko turizm.2 farklı yatırım. Iste adalet. Iste slstem lste yasalar.biz hem himetteyiz hem de direnisteyiz.yeter artik. Bekliyoruz gelsinler biz ailece burdayiz.haziriz.polisi ile guvenlik gucleri ile.adini da borç alacak koyunuz. Faizin de faizi var mi bilmiyoruz.
Biz burdayiz.

dasda

ÖZEL HABER www.kibrissondakika.com

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz