03 Ekim 2018 Çarşamba, 10:11

Öfkeli Kadın, evinin duvarını delen komşularını, kiralık katile öldürttü

Rusya’da öfkeli kadın, evinin duvarını delen komşularını öldürtmek için kiralık katil tuttu. Kiralık katil, evlerinden çıkan çifti, kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.Rusya’da akıllara durgunluk veren olay bir olay yaşandı. Rusya’nın Stavropol bölgesinde bir kadın, duvarını matkapla deldikleri için tartıştığı komşularını kiralık katile öldürttü.

KADIN, EVİNİN DUVARINI DELEN KOMŞULARINI KİRALIK KATİLE ÖLDÜRTTÜ

Stovropol bölgesinde bulunan Budyonnovsk şehrinde yaşanan olayda, bir kadın, duvarını matkapla deldikleri için komşularıyla tartıştı. Komşularına öfkelenen kadın, kiralık katil tuttu. Kiralık katil de karı-kocayı takibe başladı. Şahıs, evlerinden çıktıktan sonra araçlarına binen çifti kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.

AZMETTİRİCİ KADIN, KİRALIK KATİLE PARA VERİRKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Çiftin bir süre önce komşularıyla tartıştığını öğrenen polis 53 yaşındaki kadını takibe aldı. Sıkı takip sonucunda kadının bir kiralık katil ile buluşacağını tespit eden polis her yere kamera yerleştirdi. Kiralık katil ile buluşan kadın ona 100 bin ruble para teslim ederken görüntülendi. Polisin operasyonu sonucunda hem kiralık katil hem de azmettirici olan 53 yaşındaki kadın gözaltına alındı ve taraflar ayrı ayrı suçlarını itiraf etti. Kadın cinayete azmettirmekten, kiralık katil ise cinayetten dolayı yargılanacak.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz