Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Ekim 2014 Cumartesi, 15:24

Süpermarket “Okmar Çocuk Şenliği” düzenlediOkmar Süpermarket ‘’ Okmar Çocuk Şenliği’’ adı altında etkinlik düzenledi. Etkinlik boyunca bir çok ürün ve içecek misafirlere dağıtılırken görsel şovlarla tam bir şölen havası yaratıldı.

Etkinliği değerlendiren Okmar Süpermarket Direktörü Mustafa Okman, “bugünün çocuklarının yarın bu ülkeye şekil verecek olduklarının bilincinde olarak onların en mutlu ortamlarda hem ruhen hem de bedenen sağlıklı gelişmelerini sağlayıcı sosyal aktivitelerinin bir yenisine daha imza atmamızın gururunu yaşıyoruz” dedi. Konuşmasının devamında; “sosyal sorumluluk bilincine sahip olarak sivil toplum örgütleri ve iş çevremiz tarafından desteklenen çocuk şenliğimizin adına yakışır bir güzellikte başlaması ve sürmesi bizleri çok mutlu etmiştir.”

Okman, yeni proje hazırlıklarını sürdürdüklerini ve en büyük hedeflerinin halka hizmet vermek olduğunu kaydetti.

Mustafa Okman, verdikleri hizmeti sadece perakende sektörü ile sınırlı görmeyen Okmar Süpermarket Kıbrıs Türk Toplumunun her ihtiyacına hitap edebilmek için var olduklarını bu nedenle de gerekli görülen her konuda projeler üretip hayata geçireceklerini vurguladı.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz