Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.11 Ekim 2017 Çarşamba, 17:26

Öldürülen 2 Teröristin Cenazelerini HDP’li Vekiller Teslim Aldı

Muğla’da güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmada öldürülen 5 teröristen ikisinin cenazesi, HDP milletvekilleri ve aileleri tarafından teslim alındı.Muğla’nın Köyceğiz ilçesi Toparlar Mahallesi ormanlık alanda güvenlik güçleri ile girilen çatışmada öldürülen PKK’lı 5 teröristten ikisinin cenazeleri, Muğla Adli Tıp Kurumu’ndan HDP milletvekilleri ve aileleri tarafından teslim alındı.

TERÖRİSTLERİN OTOPSİLERİ TAMAMLANDI

Geçen hafta içinde Köyceğiz Toparlar Mahallesi ormanlık alanda bir grup PKK’lı teröristin bulunduğu ihbarını alan güvenlik güçleri, Şelale bölgesinde teröristler ile sıcak temas sağlamış ve 5 terörist etkisiz hale getirilmişti. Etkisiz hale getirilen 5 kişi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na getirilmişti. Adli Tıp’ta otopsisi tamamlanan Diyarbakır doğumlu Roshad Seçkin ve Mersin doğumlu Musa Aslan’ın cenazeleri bugün teslim edildi.


HDP’Lİ VEKİLLER, CENAZEYİ TESLİM ALMAYA GELDİ

Muğla Adli Tıp Kurumu’nda cenazeleri teslim almak için ailelerin yanı sıra, HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş ve Mardin Milletvekili Erol Dora da geldi. Cenazeler Batmanlılar Derneği’ne ait cenaze aracı ile taşındı. Cenazelerin nerede toprağa verileceği ile ilgili bilgi verilmedi.

TERÖRİSTLERDEN BİRİ İRANLI

Köyceğiz Çayiçi Mahallesi’nde düzenek hazırlarken kendini patlatan terörist ile ilgili ulaşan bilgiye göre ise teröristin İranlı olduğu öğrenildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz