11.6 C
Lefkoşa
26 Şubat 2021 Cuma

ÖZERSAY: “CANIMIZDAN OLACAĞIZ, OYALAMAYIN ARTIK”

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, “Kriz yönetimi, hızlı karar almayı gerektirir… Kendinize göre ideali ararken canımızdan olacağız, oyalanmayın artık…” diyerek, hükümetin bir an önce koronavirüse karşı tedbir kararı alıp, uygulamaya koyması gerektiğini vurguladı.

Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Kudret Özersay, Başbakan Ersan Saner‘in, yarın Üst Komite’nin toplanarak, karar üreteceğini açıklaması üzerine, “Zaman aleyhimize işliyor, her ne karar alacaksanız bir an önce alın ve uygulayın” dedi.

Özersay sosyal medya paylaşımında şunları söyledi:

“gece yarısından sonra 00.45’te Bakanlar Kurulu ertesinde Başbakan ve Sağlık Bakanı açıklama yaptı ama bir şey söylemedi. Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu yarın karar alacak denildi. Zaman aleyhimize çalışıyor, her ne karar alacaksanız bir an önce alın ve uygulayın. Kriz yönetimi, hızlı karar almayı gerektirir, kendinize göre ideali ararken ya da kimseyi küstürmeyeyim diyerek denge bulmaya çalışırken canımızdan olacağız, oyalanmayın artık…”

Ana Sayfa COVID-19 ÖZERSAY: "CANIMIZDAN OLACAĞIZ, OYALAMAYIN ARTIK"

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİN 500 TL ÜCRET DESTEĞİ BAŞVURULARI ONLINE ALINMAYA DEVAM EDİYOR…

BİN 500 TL ÜCRET DESTEĞİ BAŞVURULARI ONLINE ALINMAYA DEVAM EDİYOR…  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2021 yılı için yapılması öngörülen 1500 TL’ye kadar ücret desteğine...