24.8 C
Lefkoşa
20 Nisan 2021 Salı

PAOK 3 – 1 BEŞİKTAŞ

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, deplasmanda 3-1 kaybedilen PAOK maçının ardından basın toplantısında konuştu.
Tek maç üzerinden oynanan turu kaybedip Şampiyonlar Ligi umutlarını yitiren Sergen Yalçın, kötü oynadıklarını ancak hakeminde hatalar yaptığını ifade etti

Sergen Yalçın, “Çok basit goller yedik. Yediğimiz bir gol ofsayt olabilir. Attığımız gol ofsayt nedeniyle iptal edildi, penaltımız verilmedi. Bu kadar kötü, art niyetli hakemleri Şampiyonlar Ligi’nde göremezsiniz. VAR olsa, o gol ofsayt ile kesilebilirdi. Bir tane penaltı var, yüzde 100 penaltı diyorlar. Ben kenardan göremedim, herkes penaltı diyor, penaltı verse, 3-2’ye çevirsek oyuna ortak olabilirdik”

“Kötü bir futbol oynadık. Kolay değil sezonun ilk maçı. Çoğu futbolcu ilk defa yan yana oynadı. İlk yarım saatlik bölümde yediğimiz goller bizi çok düşürdü”

“Beklediğimiz transferler gerçekleşmedi, eksik bir kadroyla geldik buraya. Transferler gerçekleşse farklı olabilir miydi? Olabilirdi de, olmayabilirdi de”

Ana Sayfa SPOR PAOK 3 - 1 BEŞİKTAŞ

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

GÜNEY KIBRIS KOVİD-19 GENEL DURUM / 19 NİSAN 2021 PAZARTESİ (3...

Rum Kesimi Sağlık Bakanlığı Pazartesi günü COVID-19'dan 3 hastanın öldüğünü ve 822 yeni vakanın tespit edildiğini açıkladı. Ayrıca 68'inin durumu ciddi olan 284 COVID-19...