Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.25 Mayıs 2016 Çarşamba, 00:03

Paris Jackson’dan babası Michael Jackson’ın anısına dövme

Popun Kralı Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, babasının anısına 1989 Dangerous albümünün kapağından dövme yaptırdı.Popun Kralı Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, babasının anısına 1989 Dangerous albümünün kapağından dövme yaptırdı.
Michael Jackson öldüğünde sadece 11 yaşında olan Paris Jackson, zor günleri geride bıraktı. Bir dönem ağabeyi Prince Michael ve kardeşi Blanket’in aksine intihar girişimi ve yaşadığı zor günlerle dünya basınına gündem olan Paris, son zamanlarda ise dövmeleriyle konuşuluyor.
Kendisi de şarkıcı olan Paris Jackson daha önce en sevdiği müzik grubu olan Mötley Crüe’ya ithaf etmek için dudağına “Mötley” yazdırmıştı.
Bundan daha çok konuşulan ise babasının el yazısıyla bileğine yaptırdığı Queen of My Heart (Kalbimin Kraliçesi) dövmesi olmuştu. Bu dövmenin fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan genç kız; babası Michael Jackson için, “Başkaları için o Pop’un Kralı, benim ise Kalbimin Kralı” notunu düşmüştü.
7 YIL SONRA BİR DÖVME DAHA
Mirror’ın haberine göre; Michael Jackson’ın ölümden 7 yıl geçmesine rağmen kızı Paris, yine onun anısına yaptırdığı ve Instagram’dan paylaştığı yeni dövmesiyle konuşuluyor.

18 yaşındaki Paris, dövmesi için Michael Jackson’ın 1989 Dangerous albümün kapağından esinlendi.
Instagram’da babasının en bilinen sözlerinden birini paylaşan Jackson’ın, “Hayatın anlamı hayatın her ifadesinde saklıdır. Hayat, biçimlerin sonsuzluğunda ve varolan her şeyin harikuladeliğindedir” mesajı dikkati çekti.

Michael Jackson’ın 1996-99 yıllarında evli kaldığı eşi Deborah Jeanne Rowe’dan olan kızı Paris’in Instagram’da 424 bin takipçisi var.

Michael Jackson’ın 1996-99 yıllarında evli kaldığı eşi Deborah Jeanne Rowe’dan olan kızı Paris’in Instagram’da 424 bin takipçisi var.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz