23.5 C
Lefkoşa
25 Ekim 2021 Pazartesi

Polis Subaylığından Son Haberler…

Küçükerenköy sahilinden KKTC’ye kanunsuz giriş yapan biri kadın, on yedisi erkek olmak üzere 18 Suriye’li tespit edildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, 18 Suriyeli’yi aracına alan S.Y.(E-45) ise suçüstü tespit edilerek tutuklandı.

Suriyeliler, Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurları tarafından yapılan KKTC karasularındaki devriye sırasında, düzensiz göçmen taşıyan bir teknenin KKTC karasularına giriş yapacağı ihbarını  değerlendirmesi üzerine, polis ekipleri ile koordineli gece saat 00.05 sıralarında gerçekleştirilen operasyonda tespit edildi.

GAZİMAĞUSA’DA UYUŞTURUCU

Gazimağusa’da, 7 Ekim’de Z.B.E.’nin (E-34) tasarrufunda bulunan yaklaşık 20 gram ağırlığında sentetik cannabionid türü uyuşturucu meselesi ile ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında aranan M.K. (E-25) tespit edilerek tutuklandı.

GAZİMAĞUSA’DA PARK HALİNDEKİ ARACI YAKTIĞI DÜŞNÜLEN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Öte yandan Gazimağusa’da 6 Ekim tarihinde Feryal ve Atif Adem’e ait park halindeki JG 095 plakalı aracın yanıcı madde dökülerek yakılması olayı ile ilgili yürütülen soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen S.T.(E-42) tutuklandı.

YEŞİLYURT’TA 51 YAŞINDAKİ ŞENER ŞEMET KAYIP

Yeşilyurt’ta sakin Şener Şemet (E-51) saat 00.00 sıralarında kalmakta olduğu ikametgahından ayrıldı ve hala geri dönmedi.

Bahse konu şahıs aranıyor.

Polisin olaylar hakkındaki soruşturması devam ediyor.

Ana Sayfa GÜNDEM Polis Subaylığından Son Haberler...

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC Gazete Manşetleri 07/11/2020

KKTC GAZETE MANŞETLERİ / 25 EKİM 2021 PAZARTESİ

KKTC’de gazeteler neler yazdı? Manşetler ve detaylar neler, haberimizin detaylarında. -