22.1 C
Lefkoşa
20 Ekim 2020 Salı

Reyting kötü gidince…

Meryem Uzerli’nin yeni dizisinin reytingleri kötü gidince çare ‘reklam aşkı’ oldu. Yapımcılar, Uzerli ile Murat Yıldırım’ın aşk yaşadığına dair dedikodular yaydı.

Takvim’de yer alan habere göre yeni dizisi için hem yüklü ücret alan hem de servetlik tanıtım yapılan Meryem Uzerli, yapımcıların yüzünü güldüremedi. Tükenmiş Meryem’in Murat Yıldırım’la rol aldığı dizisinin reytingleri, yere çakılınca yapımcılar harekete geçti.

Önce Yıldırım’ın Meryem Uzerli ile sette kavga ettiği dedikoduları çıkarıldı. Bu haberler de reytingi yükseltmeyince bu kez ‘aşk reklamına’ başvuruldu. Yapımcılar, Alman oyuncu ile Murat Yıldırım’ın gerçek hayatta da beraber olduğuna dair haberleri etrafa yaydı. Ancak iddialara kimse inanmadı!

ÖPÜŞME YETMEDİ

Daha dizinin ilk bölümünde Meryem Uzerli ile Yıldırım’ı öpüştüren yapımcıların bu taktiği bile reytinglerin iyi olmasını sağlayamadı.

Ana Sayfa Genel Reyting kötü gidince...

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Şirin’in yorumuyla Mağusa Limanı

https://www.youtube.com/watch?v=e5-YtwPM06o Genç sanatçı Şirin'in yorumuyla ayrı bir anlam kazanan Mağusa Limanı türküsüne konu olan hikaye de bir o kadar hazindir aslında. İngiliz Sömürge İdaresinin baskı...