23 Aralık 2017 Cumartesi, 16:11

Seçim Öncesi Görüşmeler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Demokrat Parti (DP), 7 Ocak seçimleri öncesinde görüşmelerine yoğun şekilde devam ediyor.  Bu çerçevede DP Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Demokrat Parti Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu ve Milletvekili adayları KAMU-SEN’i ziyaret ederek KAMU-SEN Genel Başkanı Metin Atan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.

DP Lideri Serdar Denktaş, DP’nin hükümetteki başarısı üzerinde durdu.

DP’den verilen bilgiye göre, olumlu ve sıcak bir ortamda başlayan görüşmede taraflar biraraya gelmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler. DP lideri Serdar Denktaş sözlerine hükümet ettikleri dönemin başarılı bir şekilde geçtiğini belirterek özellikle zaten görevleri olan memurların zamanında ödenmesi ile ilgili önceki hükümetlerin geçmiş dönemlerde bunu bile beceremediklerini vurguladı.

DP Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu da ‘Annan Planı görüşmelerinde DP’nin önemli katkıları oldu’dedi.

DP Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu’da söz alarak Annan Planı dönemine vurgu yaptı. Kıbrıs Sorunu ile ilgili görüşme sürecinde DP’nin bu sürece olumlu katkılarının olduğunu, özellikle kapıların açılmasında etkisinin inkar edilemeyeceğini belirtti.

KAMU-SEN Yetkilileri de DP’nin hükümeti dönemindeki memnuniyetlerini belirterek özellikle Serdar Denktaş’ın liderliğini beğeni ile takip ettiklerini dile getirip Demokrat Parti’ye desteklerini belirttiler.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz