30.6 C
Lefkoşa
28 Temmuz 2021 Çarşamba

SİMPSONLAR ABD’DEKİ OLAYLARI DA BİLDİ!

ABD yapımı Simpsonlar dizisi, bir kez daha gündeme oturdu. Çizgi dizi Simpsons’ın hayranları, dizinin ABD’de yaşanan olayları da bildiğini aktardı.

Siyasi olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisinin bir kez daha tahmini doğru çıktı. 1989’dan beri yayında olan Simpsons, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını da dahil olmak üzere bir dizi ürkütücü tahmin yaptı.

20 Ocak 2021 yazmışlardı

Son olarak, dizinin bir bölümünde 20 Ocak 2021’de Homer Simpson adlı karakterin, bir evin çatısında elinde silahla beklediği hali dikkatleri çekti. 20 Ocak 2021 tarihinin önemli yanı ise Trump’ın başkanlığı Joe Biden’a teslim edeceği gün..

Balta dövmeli boynuzlu adam

Ayrıca Kongre binasına giren, üstü çıplak, kafasında bir miğfer olan göstericinin görüntüsü ile yine Sipmsonlar’da üzerinde “Vali” yazan bir kuşak taşıyan miğferli adamın yan yana görüntüsü, sosyal medyada en çok paylaşılan görseller arasına girdi.

Dizinin 19 Mart 2000 tarihinde yayınlanan bölümde, Trump’tan ‘ABD eski Başkanı’ olarak bahsedilmişti. Trump bu bölümün yayınlanmasından yıllar sonra 2016’da ABD Başkanı seçildi ve göreve başladı.

Kaynak: Kırım Haber Ajansı

Ana Sayfa DÜNYA SİMPSONLAR ABD'DEKİ OLAYLARI DA BİLDİ!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 27 TEMMUZ 2021 SALI

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı - satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyelerde yer alıyor? - 27/07/2021 -...