Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.10 Mart 2018 Cumartesi, 16:10

Sütyen İçinde Bomba Düzeneği Bulundu

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında YPG/PKK’lı teröristlerden temizlenen Cinderes beldesinde bir evde, canlı bomba eyleminde kullanılmak üzere sütyenin içine hazırlanmış düzenek bulundu.Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından  yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında, önceki gün teröristlerden arındırılan Cinderes beldesinde bir evde canlı bomba eyleminde kullanılmak üzere sütyenin  içine hazırlanmış düzenek bulundu.

TSK’nin, Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) desteğiyle yürüttüğü Zeytin  Dalı Harekatı kapsamında, Afrin bölgesinde terör örgütü YPG/PKK işgalindeki  kasaba ve köyler tek tek teröristlerden temizleniyor.

Önceki gün YPG/PKK’lı teröristlerden temizlenen Cinderes beldesinde  bir evde arama yapan güvenlik güçleri, sütyen içine kablo ve radyo vericileri ile  hazırlanmış bomba düzeneği ele geçirdi.

Canlı bomba eyleminde kullanılmak üzere hazırlanan sütyendeki  düzeneğin uzaktan kontrol edilebileceğini belirten güvenlik kaynakları, köşeye  sıkışan terör örgütünün sivillerin arasına karışarak bu tür eylemler düzenlemeye  çalışabileceklerine dikkati çekti.

Son dakika: Böylesi ilk defa görüldü! Şaşırtan düzenek...

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz