11.3 C
Lefkoşa
23 Ocak 2021 Cumartesi

TAKSİDE UNUTULAN KREDİ KARTI YÜZÜNDEN AZ DAHA HIRSIZ İLAN EDİLİYORDU…

Girne’de meydana gelen olayda kredi kartı hırsızlığı şüphesi ile ilgili tutuklanan Melisa Maraşlı ile Zahide Sözer mahkemeye çıkarılmıştı.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Yanaroğlu, zanlı Melisa Maraşlı’nın 29 Kasım 2020 tarihinde Girne’de faaliyet gösteren bir eğlence mekanında birlikte eğlenmeye gittiği A.F isimli erkek şahsın kredi kartını çaldığı gerekçesiyle tutuklandığını söylemişti.

 

GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI

Girne’de eğlence mekanından çıktıktan sonra gece yarısı hep birlikte aynı taksi ile dönen Zahide Sözer, Melisa Maraşlı ve erkek arkadaşı A.F. daha sonra otelde odalarına çekilmişlerdi. Sonrasında kartının olmadığını fark eden A.F polise şikayetçi olmuştu.

Polis, eğlence mekanında kamera görüntüsü olduğunu ancak uzak çekim gerçekleştiği için olayın tam net görülemediğini belirtti. Polis, zanlıların evinde de arama yapıldığını ancak kartın henüz bulunmadığını kaydetmişti. İşte o kredi kartının Taksi içerisine düştüğü ve takside bulunduğu açıklandı.

Kibrissondakika.com’a konuşan zanlıların Avukatı, bir yanlış anlamanın olduğunu, gerçeklerin ortaya çıkması ile zaten Zahide Sözer ve Melisa Maraşlı’nın serbest kaldığını söyledi ve bazı basın-yayın organlarında çıkan ve Hırsızlık gibi ağır bir itham ile insanları karalayan durum hakkında da rahatsız olduğunu belirtti.

Ana Sayfa GÜNDEM TAKSİDE UNUTULAN KREDİ KARTI YÜZÜNDEN AZ DAHA HIRSIZ İLAN EDİLİYORDU…

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

GİAD BAŞKANLĞINA MUHİT İNCE SEÇİLDİ

Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği  (GİAD) 22. Dönem Genel Kurulu’nda başkanlığa oy birliğiyle Muhit İnce seçildi. Dernekten yapılan açıklamaya göre, önceki gün Ticaret Odası...