TANGO TO BUDDHA YENİ İSİMLE TEKRAR AÇILACAK

Bir süredir kapalı olan işletmenin sahipleri Elmas Tokay ve Uğur Pirecioğlu yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyorlar.

Eylül ayı içerisinde hizmete açmayı hedefledikleri mekânı, artan Covid-19 vakaları nedeniyle bir süre daha erteleme kararı alan Tokay ve Pirecioğlu, insan sağlığının her şeyden önce geldiğine değindi.

Ciddi bir yatırım yaptıklarını belirten işletme sahipleri, Kıbrıslı’nın özlem duyduğu kaliteli bir mekanı yeniden hayata geçirecek olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.

Açılacak olan yeni klübe, daha önceden İstanbul Reina Goya şimdi ise Ortaköy’ün en gözde mekanı olan Ruby Club işletme sahibi Çağın Keskin’in danışman olarak katkı sağlayacağına da dikkat çekildi.

Bu sene için mekânda bir yemek servisi olmayacağını fakat önümüzde ki sene için Türkiye’den 1-2 ünlü marka ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten ikili, mekânın DJ’leri konusunda ise isim vermemekle beraber Türkiye’den ünlü isimlerin olacağının müjdesini verdiler.

Ana Sayfa KÜLTÜR SANAT TANGO TO BUDDHA YENİ İSİMLE TEKRAR AÇILACAK

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bill Gates’e göre Corona virüs salgını ne zaman bitecek?

Corona virüs (covid-19) salgını ile ilgili yeni açıklamalarda bulunan Bill Gates pandeminin biteceği tarih ile ilgili tahminlerini paylaştı. ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft'un kurucusu Bill...