19.5 C
Lefkoşa
5 Mart 2021 Cuma

TİM Ve KTSO İşbirliğinde “Kobi İhracat Seferberliği Eğitimi” Herkese Açık Yapılıyor

Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) ve oda bünyesinde kurulmuş olan Türkiye İhracatçılar Birliği (TİM) KKTC Ofisi, 11 Kasım Çarşamba günü 09.00-16.30 saatleri arasında “KOBİ İhracat Seferberliği Eğitimi” kayıt yaptıran herkese açık ve online olarak gerçekleştirilecek.

KTSO’dan verilen bilgiye göre, eğitime katılmak isteyen kişilerin, link üzerinden kaydını yaptırması gerekiyor. Kayıt esnasında kullanılacak e-mail adresine, eğitimin gerçekleştirileceği Zoom görüşme bağlantısı gönderilecek.

Eğitim içeriği şöyle olacak:

“İhracat Pazarlama Stratejileri, KKTC’de İhracat ve İhracat Uygulamaları, Türk Eximbank Alıcı Kredileri, İhracatı Artırmaya Yönelik Devlet Destekleri, Ticaret Dairesi Uhdesindeki İhracat Destekleri.”

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika gönderilecek.

Kayıt için adres; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBETjLK-9DAty_jFRTea1ZpHJXhXiWRGciQ5g_h6mX8UXkVw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

 

Ana Sayfa Genel TİM Ve KTSO İşbirliğinde “Kobi İhracat Seferberliği Eğitimi” Herkese Açık Yapılıyor

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 5 MART 2021 CUMA

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı-satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyesinde yer alıyor? 05/03/2021 - Tarihinde Geçerli...