19.5 C
Lefkoşa
16 Mayıs 2021 Pazar

UBP Genel Başkanı Tatar’dan ilk mesaj!

Çok değerli KKTC halkı ve partili kardeşlerim; Ulusal Birlik Partisi 21’nci Olağan Kurultayı’nda Genel Başkanlığa seçildiğim Kurultay Divan Başkanlığı tarafından bugün resmen ilan edilmiş bulunuyor. UBP Genel Başkanlığı gibi çok değerli ve önemli bir göreve başlarken tüm üyelerimize ve halkımıza şahsıma gösterdikleri ilgiden, verdikleri destekten ötürü bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Söz verdiğim üzere halkımızın refah, güven ve mutluluğunun artması, Devletimizin yaşatılıp yücelmesi , partimizin kurumsallaşması için demokratik anlayıştan ayrılmadan, yılmadan,azimle, çok çalışacağım. Dört dörtlük bir KKTC için dört dörtlük bir UBP vazgeçilmez hedefimiz olacaktır. KKTC’nin gelişip ilerlemesi, halkımızın yaşam kalitesinin yükselmesi, var olan sorunların asgariye indirilmesi için ekonomik kalkınmaya özel bir önem vereceğiz. Ülkemizin sorunlarını uzmanların da katılımı ile oluşturacağımız komisyonlarda tartıştırarak yeni fikirler,çözümler üretilmesi yoluna gideceğiz.
Halkımızın UBP’yi iktidarda görmek istediği açıktır. Biz de iktidara geldiğimiz anda halkımızın sorunlarına çare bulmaya hazır olmalıyız. Bu anlayışla gereken tüm hazırlıkları en kısa süre içinde tamamlayacağız. Yetkili organlarımızı belirledikten sonra , tabanımızla da istişare içinde partimizin kurumsallaşması, şeffaf bir yapıya kavuşması için adımlar atacağız.
Kısacası, önümüzde yapacak çok işimiz, yürümemiz gereken uzun bir yol var. Bu duygu ve düşüncelerle UBP Genel Başkanlığı görevime başlarken bugüne kadar partimize hizmet eden herkesi şükranla, aramızda olmayanları rahmetle anarım.
Saygılarımla.

Ersin Tatar ( UBP Genel Başkanı)

Ana Sayfa GÜNDEM UBP Genel Başkanı Tatar'dan ilk mesaj!
Önceki İçerikPolisten Açıklama!
Sonraki İçerikDikkat elektrik kesintisi!

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

TÜRKİYE GAZETE MANŞETLERİ 16 MAYIS 2021 PAZAR

Türkiye’de gazeteler neler yazdı? Manşetler ve detaylar neler? Gazetelerin spor sayfalarındaki detaylar ve dahası haberimizin detaylarında. -