13 Eylül 2018 Perşembe, 15:15

UBP Lefkoşa Gençlik kollarına yeni yüz!

Genç, Çalışkan, dürüst bir siyasetçi olan Orhan Sönmezer Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Gençlik Kolları Başkanlığına Adaylığını Açıkladı…Lefkoşa’ya Dinamik Ve Girişimci Aday

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Gençlik Kolları Başkanlığı için adaylar her geçen gün artıyor.

Ülkemizin en köklü partilerinden olan Ulusal Birlik Partisi’nde Parti Genel Başkanlığı, Bölge Örgüt Başkanlıkları gibi Gençlik Kolları Başkanlıklarında da aday olan kişiler artarak devam ediyor.

Lefkoşa Gençlik Kolları Başkanlığına aday olacağı önceden bilinen fakat adaylığını bugüne kadar resmen açıklamayan Gönyeli Gençlik Kolları Başkanı Orhan Sönmezer, adaylığını bugün resmi olarak açıklayarak bayrak yarışında bende varım dedi.

Sönmezer ve ekibinin parti içinde, Ulusal Birlik Partisine gönülden bağlı, fedakar ve üretken gençler olarak bilinmesi ayrıca önceliklerinin her zaman Ulusal Birlik Partisinin ilke ve politikalarının olması, bugüne kadar gerek parti üst organlarının gerekse gençlik kolu organlarının yapmış olduğu çalışmalarda gece gündüz demeden özveri ile çalışmaları, dürüst ve başarılı gençler olmaları dolayısı ile Ulusal Birlik Partisi kulislerinde Gençlik Kolları Başkanlığı seçimini mutlak zafer ile bitirebilecekleri gözüyle bakılıyor.

Orhan Sönmezer Kimdir?

4 Haziran 1990 doğumlu olan Orhan Sönmezer, bir sigorta şirketinde çalışmaktadır. Sönmezer Kıbrıs Türkü’nün varoluş mücadelesinde tartışılmaz yeri olan ve milli mücadele sonrası, Kıbrıs Türkünün bugünkü teminatı olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de kuruluşunda payı olan Kıbrıs Türk Mukavemet Teşkilatı ve Mücahitler Derneği’nin 2014 yılında Doruk Hastunç Başkanlığında kurulan gençlik örgütünün kurucu üyelerinden birisidir.

2016 – 2017 yıllarında da Doruk Vakfı’nın gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projelerinden bir kısmına gönüllü olarak katılmış ve Kıbrıs Türk Toplumuna hizmette bulunmuştur.

Dr. Fazıl Küçük Hareketi Derneği Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğini de yapan Orhan Sönmezer evli ve bir çocuk babasıdır.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz