30.6 C
Lefkoşa
28 Temmuz 2021 Çarşamba

Ulusal Birlik Partisi’nden Kınama

Ulusal Birlik partisinin KTÖS’ün 2017 yılı için hazırlamış olduğu ajandalar için açıklaması

İnanmadıkları, ancak her türlü imkânlarından beslendikleri devletlerine karşı hasımhane tavırlarıyla bilinen KTÖS yönetiminin üyelere dağıtmak üzere hazırladığı 2017 yeni yıl ajandasında,  milli kimliğimize, şanlı mücadelemize ve değerlerimize karşı sergiledikleri kabul edilemez tavrını Ulusal Birlik partisi olarak şiddetle kınarız. Ülkemizde Milli Eğitim çatısı altında vatanına, bayrağına sevdalı, milli değerlerine yürekten bağlı nesiller yetiştiren ve gelecek nesillerimizin yetiştirilmesinde onurlu görev üstlenen öğretmenlerimizin bu sendika yöneticilerinin sahibi olan zihniyetlerinin ürünü olan bu çirkin hareketi reddettiğine olan inancımız tamdır.

İnancımız odur ki, Kıbrıs Türk Halkının bugünlere ulaşmasını sağlayan Milli değerlerine saldırarak şanlı mücadele tarihimize düşman bakış açısı ile çarpıtmayı amaçlayan bu düşmanca tavırların mimarlarına yasalar önünde gerekli hesap sorulacaktır. Kıbrıs Türk Halkının kanıyla yazdığı varlık ve özgürlük mücadelemizin tarihini satılık kalemler asla kirletemez.

Ana Sayfa Genel Ulusal Birlik Partisi'nden Kınama

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI 27 TEMMUZ 2021 SALI

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı - satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyelerde yer alıyor? - 27/07/2021 -...