7.4 C
Lefkoşa
21 Ocak 2021 Perşembe

Pervasız Saldırıların Sebepleri Belli Oluyor

Zaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Afrika Gazetesi eylemlerinde tutuklanan sanıkların duruşmasında kendisine karşı nefret ve kin dolu davranışlarda bulunan ve Zaroğlu hakkında yalan yanlış haberler yaptıran Avukat Mine Atlı hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

7 Ocak seçimlerinde TDP Lefkoşa Milletvekili adayı da olan Avukat Mine Atlı’nın sosyal medya paylaşımlarına dikkat çeken Zaroğlu, Atlı’nın sosyal medya üzerinden şahsına karşı beslediği kin ve nefretin açık ve net bir şekilde görüldüğünü belirtti.

Mine Atlı’nın, Türkiye’nin terör örgütlerine karşı yürüttüğü Afrin’deki Zeytin Dalı Operasyonu hakkında kullandığı ifadeler de dikkat çekerken, Türkiye karşıtı söylemleriyle tepki toplayan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Leyla Zana’sı” ve “Terör Örgütü Destekçisi Vekil”olarak tanınan Doğuş Derya, Türkiye’de terör örgütü yandaşlığı yapan HDP ve eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ile yakın ilişkileri ise dikkat çekti.

Bertan Zaroğlu’nun paylaşımına, takipçileri de destek vererek aynı zamanda Mine Atlı’ya tepkilerini dile getirdiler.

Ana Sayfa Genel Pervasız Saldırıların Sebepleri Belli Oluyor

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

TRAFİK KAZASI

Polis Basın Subaylığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bağlıköy'de Karabetça Caddesi üzerinde bugün saat 14.00 sıralarında, güney istikametine doğru seyreden plakası meçhul araç sürücüsü yolun solunda...