Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.27 Kasım 2017 Pazartesi, 20:03

Yeşilini Tüketin

Kışın bağışıklığı güçlendirmenin yanı sıra çeşitli hastalıklardan koruyan mandalinanın yeşilini tüketmenin daha faydalı olduğu ortaya çıktı. Mandalinanın yeşilini tüketin

Kışın bağışıklığı güçlendirmenin yanı sıra çeşitli hastalıklardan koruyan mandalinanın yeşilini tüketmenin daha faydalı olduğu ortaya çıktı.

Mandalinanın yeşilini tüketin

Pek çoğumuz genellikle sarı mandalinaları tercih ederken, yeşil mandalinaların tüketimi konusunda üzerinde fazla durmaz. Halbuki yeşil olan mandalinalar, sarı olanlara göre kat ve kat daha faydalıymış.

Mandalinanın yeşilini tüketin

Yeşil madalinalar sarı mandalinalara göre daha az işlem görmüştür. İçerisinde yer alan C vitamininin sarı mandalinaya göre daha fazla olduğu bilinmektedir.

Mandalinanın yeşilini tüketin

Yeşil mandalinanın sarı mandalinaya göre kabuğunun daha ince olması soyulması açısıından da kolaylık sağlar. Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra iyi bir vitamin deposudur.

Mandalinanın yeşilini tüketin

Kanser gibi ölümcül hastalıklara karşı da koruma kalkanı görevi görür. Kış mevsiminde en çok görülen grip ve nezle gibi hastalıkları da tedavi ederek iyileştirdiği bilinmektedir.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz