Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.23 Kasım 2018 Cuma, 22:01

Yoğun bakımdan çıkan Cem Özer’den ilk açıklama

Sinan Çetin’in yönettiği ‘İstasyon’ filminin çekimleri sırasında ayağını kıran Cem Özer, daha sonra oksijen tedavisinde kötüleşmiş ve yoğun bakıma alınmıştı. Özer, günler sonra ilk kez açıklama yaptı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen oyuncu, “Yoğun bakımda öldüğümü zannettim” dediÜnlü oyuncu Cem Özer, tedavi gördüğü hastanede basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu Cem Özer, tedavi gördüğü hastanede basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Şu anki sağlık durumum iyi. Tabii ki daha iyi günlerimiz oldu. Ama oldukça iyi. Her gün de daha iyiye gidiyor. Fizik tedaviyle devam ediyoruz. Zor günler geçirdik tabi. Ama her şerde bir hayır vardır. Bundaki hayır da şu oldu; beni çok seven insanlar varmış, benim çok sevdiği insanlar varmış. Bunu fark ettim. Şunu söylemek istiyorum. sevdiğinizi biri varsa bunu ona sağlıklıyken gösterin. Gerçekten o anlamda çok duygulu günler geçirdim.

‘BU SAATTEN SONRA O İNSANLARI BIRAKMAYACAĞIM’

Hiç ummadığım kişiler geldi, hiç ummadığım kişiler benim için gözyaşı döktü ve ben bu saatten sonra o insanları bırakmayacağım. Sadece tanıdığım sevenler değil tanımadığım insanlar da var. Afyon’dan kaymak mı gelmedi, Kayseri’den pastırma, Trabzon’dan tereyağı mı gelmedi mi? Kemik suyu çorbalar… Aşçılarından şeflerinden çorbalar, reçeller… Hepsinin üstünde güzel notlar var. Sayamayacağım kadar şey. Bu beni çok duygulandırdı.

“BİZ ÖLÜ SEVEN BİR MİLLETİZ”

Hep şey derdim ben biz nekrofili bir milletiz ya. Ölü seviyoruz, cenazelerde en çok ben severdim şovları yapıyoruz. Hep şey derdim bir insanın heykelini dikip, adını yaşatacaksanız onu ölmeden yapın. Ben ölmeden o cenaze törenini yaşadım. Gelenlerin gözünde pişmanlıkları gördüm.

Yoğun bakımdan çıkan Cem Özer'den açıklamalar - Magazin haberleri

“UYANDIĞIMDAN BERİ MEHMET ALİ’Yİ DÜŞÜNÜYORUM”

Mehmet Ali ile sıkı fıkı bir dostluğumuz yoktu ama uyandığımdan beri aklımda o var. Asistanıyla konuştum. ‘Ne olur bırakmayın elini tutun’ dedim. İnşallah o da bir an önce kendisine gelir.

“BEN O KAPIYA GİTTİM ORADAN DÖNDÜM”

Yoğun bakımda yatanlar her şeyi duyuyor ve hissediyoruz. Yoğun bakımda ‘ben gittim, öldüm’ dedim. Şu an sadece hatırlıyorum. Bırakmıştım kendimi. Oh be güzel bir şey kurtulduk her şeyden, dertten tasadan. Şimdi annemle babamla zaman geçiririm.

Zihin böyle düşünüyor. Koma böyle bir şey. Ama sonra eşimle kızımı bana bir şeyler anlatırken duydum. Yanımda belki 5 dakika kaldılar ama bana bir saat gibi geldi. Sonra dedim; Cem ne yapıyorsun, sen gideceksin ama onlar mahvolur, sonra kendimi toparladım. Ben o kapıya gittim oradan geri döndüm.

Yoğun bakımdan çıkan Cem Özer'den açıklamalar - Magazin haberleri

“MEHMET ALİ’NİN BAŞINDAN AYRILMAYIN”

O yüzden Mehmet Ali’nin başından ayrılmayın. En çok kimi seviyorsa gitsin o konuşsun başında.  Uzunca bir süre sizlerle görüşme imkanımız olmadı. Bacağımda sıkıntı yok. Yürüyerek geldim zaten buraya.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz