21.9 C
Lefkoşa
18 Eylül 2021 Cumartesi

ZANLILAR ARANIYOR, YARALI POLİS YOĞUN BAKIMDA

Kabarık bir dosyası bulunan Gökhan Takımcılar kefaletle serbest dolaşıyormuş.

Zanlıların Güney Kıbrıs’a kaçtığı düşünülüyor.

Polis Çavuşu Fahri Toklu yoğun bakımda.

Polis, Gaziköy’de bir polis memurunun bıçaklanması olayının zanlıları Gökhan Takımcılar ve Ecevit Takımcılar’ı arıyor.

Basına fotoğraflarını dağıtan Polis Basın Subaylığı, bu kişileri görenlerin en yakın polis merkezine haber vermelerini istedi.

Gaziköy’deki bir arazide devriye halindeki iki polisin şüpheli olarak görüp yaklaştığı arabadaki kişilerden biri inerek polislerden birini bıçakla yaralamış ve arabaya binerek kaçmıştı.

Polis Çavuşu Fahri Toklu yoğun bakımda.

Gaziköy’de bir arazi içerisinde, bölgede meydana gelen hırsızlık meseleleriyle ilgili olarak bölgede devriye halinde bulunan iki polis memuru, şüpheli gördükleri bir aracın yanına yaklaştıkları sırada saldırıya uğradı.

Söz konusu araçtan inen bir erkek şahıs, tasarrufunda bulundurduğu bıçakla polislerden birinin vücudunun muhtelif  yerlerinden bıçaklayarak öldürmeye teşebbüs etti ve kullanımındaki araçla olay yerinden kaçtı.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, ağır yaralanan polis çavuşu Fahri Toklu‘nun tedavisi Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde sürüyor.

Kabarık bir dosyası bulunan Gökhan Takımcılar kefaletle serbest dolaşıyormuş. 

Kabarık bir dosyası olduğu halde kefaletle serbest dolaşan Gökhan Takımcılar, araç hırsızlığı yüzünden dün gece kendisini göz altına almaya çalışan polisi kalbinden bıçakladı.

Hırsızlık, uyuşturucu, kavga, darp gibi birçok sabıkası olan ve kefaletle sokakta dolaşan Gökhan Takımcılar, dün bir suç daha işledi. Restoran işletmecisinin aracını çaldığı için aranan zanlı kendisini göz altına almak isteyen polis çavuşu Fahri Toklu’yu pek çok yerinden bıçakladı.

Zanlıların Güney Kıbrıs’a kaçtığı düşünülüyor.

Gaziköy’de polisi bıçaklayan suç makinesi Gökhan Takımcılar ‘ın yasa dışı yollardan Güney Kıbrıs’a kaçtığı öğrenildi.

 

Ana Sayfa GÜNDEM ZANLILAR ARANIYOR, YARALI POLİS YOĞUN BAKIMDA

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

KKTC DÖVİZ KURLARI / 17 EYLÜL 2021 CUMA

Döviz fiyatları bugün ne kadar oldu? Güncel Dolar, Euro, Sterlin alış fiyatı-satış fiyatı, pariteler ve çapraz kurlar hangi seviyesinde yer alıyor? - 17/09/2021 - Tarihinde Geçerli...